Webform Countdown (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى
