Webform Countdown (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
