Webform Countdown (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Message
is: Skilaboð

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Default value
is: Sjálfgildi
