Webform Countdown (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
