Webform Countdown (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
