Webform Countdown (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Message
am: መልእክት

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
