Webform Countdown (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Message
be: Паведамленне

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Maximum
be: Максімум

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
