Webform Countdown (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Webform
nl: Formulier

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: User entered value
nl: Gebruiker vulde de volgende waarde in

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Average submission length in words (ex blanks)
nl: Gemiddelde lengte van inzending in woorden (zonder spaties)

en: Word
nl: Woord

en: Resizable
nl: Veldafmeting aanpasbaar

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Make this field resizable by the user.
nl: Stel de gebruiker in staat de grootte van het veld aan te passen.

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Width of the textarea in columns. This property might not have a visual impact depending on the CSS of your site.
nl: Breedte van het tekstveld in kolommen. Deze eigenschap is wellicht niet zichtbaar afhankelijk van de CSS van de site.

en: Height of the textarea in rows.
nl: Hoogte van het tekstveld in regels.

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
nl: De plaatshouder wordt in het veld getoond totdat de gebruiker een waarde invult.
