Webform Countdown (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The default value of the field.
cs: Výchozí hodnota pole.

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: User entered value
cs: Hodnota zadaná uživatelem

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
cs: Obsah pole nebude možné měnit. Užitečné pro zadávání fixních výchozích hodnot.

en: Average submission length in words (ex blanks)
cs: Průměrná délka zadané hodnoty ve slovech (kromě mezer)

en: Resizable
cs: Nastavitelná velikost

en: Leaving blank will use the default size.
cs: Pokud necháte prázdné, použije se výchozí velikost.

en: Make this field resizable by the user.
cs: Povolit uživatelům změnit velikost pole.

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Height of the textarea in rows.
cs: Výška textové oblasti v řádcích.
