Webform Countdown (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Message
fa: پیام

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Countdown
fa: شمارش معکوس

en: Placeholder
fa: جایگذار
