Webform Countdown (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Message
jv: Pesen

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Default value
jv: Biji gawan
