Webform Countdown (7.x-2.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Message
sr: Порука

en: Maximum
sr: Максимално

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Placeholder
sr: Резервисано место
