Webform Countdown (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Maximum
th: อย่างสูง
