Webform Country List (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Country
da: Land

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Order
da: Rækkefølge

en: Webform
da: Webformular

en: Country Code
da: Landekode

en: Available
da: Tilgængelig

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number
