Webform Country List (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Country
gl: País

en: Configuration
gl: Configuración

en: Order
gl: Orde

en: Webform
gl: Formulario web

en: Available
gl: Dispoñible

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number
