Webform Country List (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Country
it: Paese

en: Configuration
it: Configurazione

en: Order
it: Ordina

en: Country Code
it: Codice Paese

en: Available
it: Disponibile

en: Weight for row @number
it: Peso per la riga @number
