Webform Country List (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Order
lv: Secība

en: Webform
lv: Webforma

en: Available
lv: Pieejams

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number
