Webform Country List (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Order
ru: Порядок

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Available
ru: Доступно

en: Weight for row @number
ru: Вес строки @number
