Webform Country List (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Order
sk: Poradie

en: Webform
sk: Webformulár

en: Available
sk: Dostupné

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number
