Webform Country List (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Order
fi: Järjestys

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Available
fi: Saatavilla

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number
