Webform Country List (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Order
fr: Ordre

en: Country Code
fr: Code pays

en: Available
fr: Disponible

en: Weight for row @number
fr: Poids pour la ligne @number
