Webform Country List (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Country
he: מדינה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Order
he: סידור

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Available
he: זמין

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number
