Webform Country List (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Country
ja: 国

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Order
ja: オーダー

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Available
ja: 利用可能

en: Weight for row @number
ja: 行 @row のウェイト
