Webform Country List (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Country
pt: País

en: Configuration
pt: Configuração

en: Order
pt: Ordem

en: Webform
pt: Formulário

en: Country Code
pt: Código do País

en: Available
pt: Disponível

en: Weight for row @number
pt: Peso da linha @number
