Webform Country List (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Country
fa: کشور

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Order
fa: سفارش

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Available
fa: در دسترس

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number
