Webform Country List (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Country
id: Negara

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Order
id: Urutan

en: Available
id: Ketersediaan

en: Weight for row @number
id: Bobot dari @number row
