Webform Country List (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Order
vi: Thứ tự

en: Available
vi: Có sẵn

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
