Webform Country List (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Country
es: País

en: Configuration
es: Configuración

en: Order
es: Pedido

en: Country Code
es: Código de país

en: Available
es: Disponible

en: Weight for row @number
es: Peso para la fila @number
