Webform Country List (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Order
hu: Rendelés

en: Webform
hu: Űrlap

en: Country Code
hu: Országkód

en: Available
hu: Elérhető

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya
