Webform Country List (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Country
ro: Țară

en: Configuration
ro: Configurație

en: Order
ro: Comandă

en: Available
ro: Disponibil

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number
