Webform Country List (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Country
nl: Land

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Order
nl: Volgorde

en: Webform
nl: Formulier

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number
