Webform Country List (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Country
pt: País

en: Configuration
pt: Configurações

en: Order
pt: Pedido

en: Available
pt: Disponível

en: Weight for row @number
pt: Peso para linha @number
