Webform Country List (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Country
ca: País

en: Configuration
ca: Configuració

en: Order
ca: Ordre

en: Webform
ca: Formulari web

en: Available
ca: Disponible

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number
