Webform Country List (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Country
de: Land

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Order
de: Reihenfolge

en: Webform
de: Webformular

en: Country Code
de: Landescode

en: Available
de: Verfügbar

en: Weight for row @number
de: Reihenfolge für Zeile @number
