Webform Country List (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Country
et: Riik

en: Configuration
et: Seadistus

en: Order
et: Järjestus

en: Webform
et: Veebivorm

en: Available
et: Saadaval

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal
