Webform Country List (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Order
uk: Послідовність

en: Webform
uk: Вебформа

en: Country Code
uk: Код країни

en: Available
uk: Доступно

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number
