Webform Country List (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Country
ar: الدولة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Order
ar: الترتيب

en: Available
ar: متوفّر

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
