Webform Country List (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Order
lt: Tvarka

en: Webform
lt: Web forma

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris
