Webform Country List (7.x-1.6) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Country
no: Land

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Order
no: Rekkefølge

en: Available
no: Tilgjengelig

en: Weight for row @number
no: Vekt for rad @number
