Webform Country List (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Order
pl: Kolejność

en: Webform
pl: Formularz

en: Available
pl: Dostępne

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number
