Webform Country List (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Order
tr: Sıralama

en: Available
tr: Mevcut

en: Weight for row @number
tr: Satır @number için ağırlık
