Webform currency (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Order
el: Σειρά

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number
