Webform currency (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Currency
no: Valuta

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Order
no: Rekkefølge

en: Available
no: Tilgjengelig

en: Weight for row @number
no: Vekt for rad @number
