Webform currency (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Order
pl: Kolejność

en: Webform
pl: Formularz

en: Currency Code
pl: Kod waluty

en: Available
pl: Dostępne

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number
