Webform currency (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Configuration
pt: Configurações

en: Order
pt: Pedido

en: Currency Code
pt: Código da Moeda

en: Available
pt: Disponível

en: Weight for row @number
pt: Peso para linha @number
