Webform currency (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Currency
es: Moneda

en: Configuration
es: Configuración

en: Order
es: Pedido

en: Currency Code
es: Código de moneda

en: Available
es: Disponible

en: Weight for row @number
es: Peso para la fila @number
