Webform currency (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Currency
fa: واحد پول

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Order
fa: سفارش

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Currency Code
fa: کد واحد پول

en: Available
fa: در دسترس

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number
