Webform currency (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Currency
fi: Valuutta

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Order
fi: Järjestys

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Currency Code
fi: Valuutan koodi

en: Available
fi: Saatavilla

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number
