Webform currency (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Currency
gl: Divisa

en: Configuration
gl: Configuración

en: Order
gl: Orde

en: Webform
gl: Formulario web

en: Currency Code
gl: Código de divisa

en: Available
gl: Dispoñible

en: Weight for row @number
gl: Peso para la fila @number
