Webform currency (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Currency
oc: Devisa

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Order
oc: Òrdre

en: Available
oc: Disponible

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number
